شروع دوباره‌ی کار بهزاد پکس

برخی درباره خداحافظی بهزاد پکس(مهدوی‌بخش)، یکی از خواننده‌های رپِ ایرآنِ بزرگ می‌گویند که خودِ مهدوی‌بخش، آن را تکذیب کرد. این خواننده چند روز پیش به ارمنستان سفر کرد و  قرار است سفر خود را به کشورهای دیگر نیز ادامه دهد تا کشوری مناسب برای ادامه کار خود پیدا کند. او گفت: «احتمالاً به ایران برنگردم. نه اینکه ایران بد باشه. وضعیت کشور ما خوبه ولی نه برای امثال من.»

این خواننده از مدیران برخی سایت‌ها گله کرد و گفت: «علاوه بر اینکه از عرصه موسیقی خارج نشده‌ام، بلکه تازه شروع کارمه و می‌خوام از صفر شروع کنم. قرار نیست موسیقی سیاسی بخونم ولی شیوه‌کارم کمی تغییر میکنه.»

او می‌گوید که با این کار، ویدئو موزیک‌هایش را راحت‌تر تهیه خواهد کرد. مهدوی‌بخش اعلام کرد که احتمالاً اولین ویدئو موزیک‌هایش از یکی از کارهای قدیمی و همچنین تِرَکی از آلبوم پیکاسو خواهد بود.

درباره آلبوم جدید خود، پیکاسو، نیز گفت که کارهایش تقریباً تمام است و قرار است کارهای مانده آن در ایران انجام شود و پس از تأیید نهایی آن توسط بهزاد پکس، منتشر شود. به گفته این خواننده، یکی از موزیک‌های این آلبوم، دیس لاو می‌باشد که طرفدار بسیاری هم دارد.

بهزاد مهدوی‌بخش، کارهای موسیقی‌اش را شخصاً انجام می‌دهد. از جمله شعر و ملودی و آهنگ. و کارهای تنظیم هم توسط همکاران و دوستان وی و به سلیقه خودِ مهدوی‌بخش انجام می‌شود. او می‌گوید: «متن اشعار را خودم و در کمترین زمان می‌نویسم. اما متأسفانه این اشعار چندین بار دزدیده شد.»

شایعاتی درباره همکاری و قطع همکاری او با برخی افراد منتشر شده بود که در جواب آن‌ها می‌گوید: «اگر برای مدتی با کسی همکاری داشته‌ام، تنها بحث کاری بوده است، نه چیز دیگر.»

همچنین مهدوی‌بخش به اتفاقات اخیر برنامه فیتیله که خبرساز هم شده بود، واکنش نشان داد و با ذکر اینکه اصالت خودش از طرفی به نژاد ترک می‌رسد، گفت که جواب این اهانت را خواهد داد.

منبع این مطلب از صحبت‌های مستقیم خودِ بهزاد مهدوی‌بخش می‌باشد و از هیچ سایتی گرفته نشده است. لطفاً قبل از باور مطالب دروغین سایت‌ها، از صحت آن مطمئن شوید. حقیقت‌جو باشیم... 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط: خوانندگاناخباراجتماعی
برچسب‌ها: خداحافظی بهزاد پکسبهزادبهزاد پکستکذیب خبر خداحافظی بهزاد پکسبهزاد پکس به ایران برنمیگرددرپر های ایرانایرانسیاسیاجتماعیموسیقیجوانانعرصه موسیقیموزیکآلبوم پیکاسوآهنگ جدید بهزاد پکسآخر اخبار بهزاد پکسبهزاد پکس در ارمنستانبهزاد مهدوی بخشبیوگرافی بهزاد پکسمهدوی بخشارمنستانویدئو موزیکپیکاسودانلود آلبوم پیکاسوشروع دوباره کار بهزاد پکسشایعاتشایعات درباره خداحافظی بهزاد پکسپاسخ بهزاد پکسفیتیلهاهانت فیتیله به ترکدیس لاوهمکاری بهزاد پکساسپانسرهای بهزاد پکسجدیدترین های بهزاد پکساخبار صحیح راجع به بهزاد پکسواکنش بهزاد پکسمتن اشعار

تاريخ : چهار شنبه 20 آبان 1394 | 12:16 | نویسنده : فاطمه |

.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کینگ بلگ